Współpraca

Jesteśmy Mistrzami Polski Dziennikarzy Roku 2019 (wygrane podczas Mistrzostw Polski MTB XCO Mrągowo, 19-21 lipca 2019 r).

Jeśli chciałbyś zorganizować konkurs dla aktywnych ludzi z rowerową pasją, ale nie wiesz co gdzie kiedy?

Jeśli poszukujesz ambasadora swojej marki?

Jeśli chcesz pokazać nowy produkt na rynku, nagłośnić go medialnie na różne sposoby?

Potrzebujesz wsparcia w promocji twoich działań wizerunkowych wśród pasjonatów kolarstwa, ludzi aktywnych zawodowo, świadomych swojego zdrowia, żyjących sportem?

Potrzebujesz wiedzy eksperckiej w zakresie komunikacji swojej marki w medialnej przestrzeni, docieraniu do klientów, opracowania strategii działania w tym zakresie?

To służymy wiedzą, wsparciem i możliwościami. Kilka słów o nas, ze strony innych:

Czasami fajne pomysły rodzą się w głowach ale nigdy nie wychodzą na światło dzienne. Mieliśmy wiele koncepcji, ale wszystkie były nie uporządkowane. Nie miały początku ani końca. Jarek był naszym przyjacielem i wiernym kibicem od lat. Podczas jednej z rozmów napomknąłem coś o pomyśle zbudowania pozytywnego wizerunku naszych osób i zrobienia podstaw pod budowę kolarstwa na Pomorzu. Jarek bez zastanawiania zaczął sypać pomysłami. Był i jest naszym mentorem, ukierunkował nas na dobry tor jazdy, dodał rozpędu i cały czas kontroluje, żeby nasze wagoniki się nie wykoleiły. Jest osobą, która stoi gdzieś w cieniu, ale dla nas jest najważniejszą postacią w tym „biznesie”. Dziękujemy! Robert i Bartosz Banach, Mistrzowie Polski MTB. Banachbrothers.pl

Miałem okazje współpracować z Jarkiem przy okazji kilku projektów. Jarek zawsze charakteryzował się optymizmem, zaangażowaniem, konsekwencją w dążeniu do celu, a przy tym dużą skutecznością. Wiele jego niestandardowych pomysłów z zakresu komunikacji marketingowej dotyczących dotarcia do grupy docelowej, wzbudzenia jej zainteresowania, wywołania odpowiedniej reakcji przyczyniło się sukcesu niejednego przedsięwzięcia. Jednocześnie otwartość na ludzi, umiejętność ich zjednywania powodowała, że wzajemna współpraca była nie tylko owocna ale również przyjemna.  Przemek Bojanowski,Senior Strategic Planner JWT Warszawa

Sralpe Polska to znacznie więcej niż tylko dobra zabawa i pozytywne zakręcenie na punkcie dwóch kółek. Poprzez cykliczne, autorskie projekty, co miesięczne galerie najciekawszych zdjęć kolarzy na naszym profilu, konkursy, inspirujące treści i zaproszenia, rozmowy z rowerowymi blogerami i influencerami, patronaty medialne kolarskich wydarzeń, spotkania naszej społeczności w całej Polsce – tworzymy prawdziwie „rowerową rodzinę”, nawiązujemy przyjaźnie, pokazując jej pozytywnych bohaterów, przez cały rok, każdego dnia.

Sralpe Polska jest częścią grupy medialnej Grow Integrated, do której należą Sralpe Polska, portal informacyjny przedsiębiorczych ludzi biznesu www.Biznesnafali.pl oraz ogólnopolski portal aktywnych kobiet sukcesu www.Markajestkobieta.pl, za którymi stoi Jarosław Waśkiewicz.

Dzięki połączeniu wszystkich (10-ciu) medialnych możliwości dotarcie z Państwa marką, treściami rowerowymi, lifestylowymi do szerokiej grupy odbiorców staje się niezwykle interesujące (4 profile facebook, 3 profile instagram, 3 portale medialne).

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Jarosław Waśkiewicz
szefuncio@sralpe.pl

, Współpraca