, Witaj w Sralpe Polska
newsy

Witaj w Sralpe Polska

Tak, a więc stało się! Kolarski świat, nasz tu, w Polsce, myślę, że doczekał się w końcu czegoś nowego, medialnego, jeśli chodzi o kolarską rzeczywistość. Naszą, bliskiej nam, po prostu, bardziej osobistej.

Na pewno bardziej świeżego, bez zadęcia kiedy przygotowuje to dla Was kolarz, pasjonat z duszą wizjonera, jednocześnie przedsiębiorca, eskpert ds. komunikacji i public relations.

Redaktor naczelny, którego codzienność to rozmowy i szeroka współpraca z wspaniałymi, wartościowymi ludźmi. Osobami przedsiębiorczymi, decyzyjnymi, pasjonatami przede wszystkim.

Autor Sralpe Polska, który łączy, przyciąga, integruje świat biznesu, ze światem sportu, pasji. Także kiedy chodzi o profesjonalne budowanie tego pomostu – marki, komunikacji, budowania świadomości, tworzenia relacji, itd.

Sralpe od pierwszych dni sympatyzowało i zdobyło sympatię zwykłych – niezwykłych ludzi, po obu stronach, biznesu, sportu, pasji. Z największymi nazwiskami sportu, biznesu także, ale pokazywanych zupełnie w inny sposób – ludzki, osobisty, bliski.

Bo sukces tego projektu polega na ludziach, którzy za tym stoją. To ludzie, którzy są na co dzień po obu stronach medalu – biznesowego i kolarskiego. Medialnego także. A przede wszystkim są to ludzie, którzy interesują się drugim człowiekiem, autentycznie. I jego – Twoją historią, tym, co nosisz w sobie. Mnie interesuje to najbardziej – spojrzenie na Waszą pasję od strony wartości, doświadczeń życia, charakteru, itp.

Bo Sralpe to nie miejsce, to stan umysłu, jak mawiają inni. To stan, w którym szanujesz pracę drugiego człowieka, czy jesteś zawodowcem, czy amatorem.

I w taki sposób, będziemy pokazywać Was, nas – zwykłych, niezwykłych ludzi, pasjonatów. Bo dla nas to Ty, Wy jesteście bohaterami. Bo łączy nas wspólna pasja – sport, rower, kolarstwo, niezależnie od miejsca, wizytówki, stanowiska, roli społecznej.

Z wyrazami szacunku i kolarskimi pozdrowieniami,
Szefuńcio Sralpe Polska
szefuncio@sralpe.pl

fb/Sralpe Polska

, Witaj w Sralpe Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *