O mnie

Jesteśmy Mistrzami Polski Dziennikarzy Roku 2019 (wygrane podczas Mistrzostw Polski MTB XCO Mrągowo, 19-21 lipca 2019 r) Przeczytaj newsa – kliknij.

Jeśli chodzi zaś o Szefuńcia Sralpe Polska….

Sport od zawsze był integralną częścią mojego życia. Czymś, co kocham, z wzajemnością. Od zabawy i nauki przez sport, jako dziecko, po treningi w klubach w szkole średniej i na studiach, uprawiałem kilka dyscyplin, które ukształtowały mój dzisiejszy charakter.

Mierzenie się z przeciwnościami, pokora wobec niepowodzeń (których jak w każdym sporcie, jest więcej niż sukcesów), szacunek dla rywali na treningu, przyjaciół po treningu. Wytrwałość w pokonywaniu własnych słabości i ciągle poszukiwanie w sobie nowych pokładów motywacji – to stałe elementy sportowej układanki każdej dyscypliny i najlepsza szkoła życia, dla młodego człowieka, dorosłego także. W moim życiu tą szkołą życia były m.in.: pływanie, lekkoatletyka, siatkówka, piłka nożna, tenis ziemny, fitness, karate kyokushin, taniec towarzyski, kolarstwo górskie i szosowe.

Ta ostatnia z wymienionych pasji – kolarstwo – jest dziś pierwszą, najważniejszą aktywnością. Objawia się w relacjach osobistych, towarzyskich, działaniach zawodowych, a także pod postacią ogólnopolskiego „poruszenia”, jakie razem stworzyliśmy – społeczność pozytywnie nakręconych ludzi na punkcie dwóch kółek – Sralpe Polska.

, O mnie
, O mnie
, O mnie
, O mnie

Ja zaś, jako Szefuńcio Sralpe Polska kontynuuje sportową przygodę, dzieląc się pozytywną energią i doświadczeniami z innymi pasjonatami sportu. Z moją ładniejszą połową, Moniką i 3 letnią córką Zuzią (na w/w zdjęciu) oraz z wszystkimi, którzy tej pozytywnej energii w życiu, poszukują, potrzebują 😉

Dlatego w każdej wolnej chwili, dzielę się także swoją wiedzą i spojrzeniami na stronie Pochwała Wartości, nominowany na Najlepszy Blog Roku, pisany przez Gdańszczan. 

Sport w naturalny sposób łączy się i przenika moje aktywności zawodowe. Jako redaktor naczelny mediów biznesowych Biznesnafali.pl oraz prezes ogólnopolskiej, kobiecej organizacji Marka jest kobietą, zapraszam do wspólnych działań i jestem zapraszany przez wspaniałych ludzi biznesu, ludzi z pasją, do fantastycznych projektów i inicjatyw, w których łączy nas pasja, wartości, szeroki horyzont doświadczeń.

Jeśli więc i twoje życie wypełnia sportowa aktywność, szukasz jak i dzielisz się inspiracjami, tego co uskrzydla nas, poprzez sport, rower, itp, to zapraszam cię serdecznie do kontaktu ze mną i do mojego, naszego świata. Bo Sralpe to nie miejsce, to ten pozytywny stan umysłu! 😉 Pewnie dlatego im więcej odnajdujemy w tym radości, tym lepiej nam to wychodzi (i zgarniamy kolejne nagrody, jak te odnośnie Mistrzostw Polski Dziennikarzy 2019)

Zapraszam serdecznie
Jarosław Waśkiewicz
szefuncio@sralpe.pl

, O mnie
, O mnie